Czujniki i systemy dla techniki spalania

Książka telefoniczna

WalldorfLipskDystrybucjaSprzedaż |  SerwisHotline/Wsparcie techniczne  | Kontrola jakości 

Walldorf

Zarząd

Altendorf, Hans-Jürgen

Dyrektor Walldorf & Lipsk / Produkcja

Tel: +49 (6227) 6052-73
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: altendorf@lamtec.de

Weber, Harald

Dyrektor Walldorf / Dystrybucja

Tel: +49 (6227) 6052-41
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: weber@lamtec.de

Lakatos Ralf

Direction Walldorf
Directeur commercial/Service/Sensor

Tél: +49 (6227) 6052-40
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: lakatos@lamtec.de

Sekretariat

Walther, Annette

Asystent zarządu

Tel: +49 (6227) 6052-42
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: a.walther@lamtec.de

Oppermann, Raquel

Tel: +49 (6227) 6052-36
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: oppermann@lamtec.de

Dystrybucja Walldorf

Fischer, Mathias

Kierownik sprzedaży i serwisu, Kierownik sprzedaży i serwisu

Tel: +49 (6227) 6052-39
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: fischer@lamtec.de

Bandreddi, Suramowli

Dystrybucja Indie, Pakistan

Tel: +49 (6227) 6052-34
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: bandreddi@lamtec.de

Dorando, Stefan

Dystrybucja południowe Niemcy


Tel: +49 (6227) 6052-38
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: dorando@lamtec.de

Barstow, Mick

Dystrybucja Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Południowa Afryka

Mobil: +44 (0) 7415327038
Tel: +44 (0) 1732 445001
Mail: mick.barstow@lamtec.de

Dr.-Ing. Hammer, Frank

Dystrybucja, zarządzanie produktem: czujniki, systemy pomiarowe

Tel: +49 (6227) 6052-75
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: hammer@lamtec.de

Hampel, Bernd

Dystrybucja: Niemcy wschodnie, Bałkany, kraje nadbałtyckie, Czechy, Słowacja i Węgry

Tel: +49 (34298) 4875-14
Fax: +49 (34298) 4875-99
Mail: hampel@lamtec.de

Ott, Patrick

Dystrybucja: północna Francja, Belgia, LAMTEC Maghreb

Tel:    +33 (03) 88004604
Mobil: +33 (6214) 00593
Mail: p.ott@lamtec.de

Schukraft, Bernd

Dystrybucja / zarządzanie produktem: Sterowniki palnikowe

Tel: +49 (6227) 6052-24
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: schukraft@lamtec.de

Walter, Oliver

Dystrybucja / zachodnie i północne Niemcy

Tel: +49 (6227) 6052-51
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: walter@lamtec.de

Weil, Régis

Dystrybucja środkowa i południowa Francja

Tel:  +33 (62086) 7140
Fax: +33 (62086) 7140
Mail: weil@lamtec.de

Hofmann, Jacqueline

Tél: +49 (6227) 6052-61
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: hofmann@lamtec.de

Sprzedaż

Heger, Daniela

Kierownik

Tel: +49 (6227) 6052-50
Fax: +49 (6227) 6052-64
Mail: heger@lamtec.de

Schmitt, Matthias

Tel: +49 (6227) 6052-80
Fax: +49 (6227) 6052-64
Mail: matthias.schmitt@lamtec.de

Tögel, Heike

Tel: +49 (6227) 6052-54
Fax: +49 (6227) 6052-64
Mail: toegel@lamtec.de

Serwis

Kent, Brian

Kierownik

Tel: +49 (6227) 6052-49
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: kent@lamtec.de

Akan, Saner


Tél: +49 (6227) 6052-92
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: akan@lamtec.de

Arnold, Jörg


Tél: +49 (6227) 6052-78
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: arnold@lamtec.de

Heckel, Christian

Mobil: +49 (171) 4419166
Fax: +49 (34298) 4875-99
Mail: heckel@lamtec.de

Tsachoua, Yanik


Tél: +49 (6227) 6052-35
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: tsachoua@lamtec.de

Hotline/Wsparcie techniczne

Dörr, Stefan

Tel: +49 (6227) 6052-33
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: doerr@lamtec.de

Dörsam, Ralf

Tel: +49 (6227) 6052-33
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: doersam@lamtec.de

Kessler, Simon

Tel: +49 (6227) 6052-33
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: kessler@lamtec.de

Pommer, Sebastian

Tel: +49 (6227) 6052-33
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: pommer@lamtec.de

Wambsganß, Frank

Tel: +49 (6227) 6052-33
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: wambsganss@lamtec.de

Kontrola jakości

Sohns, Ulrich

Tel: +49 (6227) 6052-82
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: sohns@lamtec.de

Kierownictwo Rozwój/ Czujniki

Dr.-Ing. Völkel, Marko

 

Tel: +49 (6227) 6052-31
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: voelkel@lamtec.de

Kierownictwo Produkcja/Logistyka

Reichert, Moritz

 

Tel: +49 (6227) 6052-47
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: reichert@lamtec.de

Biuro techniczne

Seider, Andreas

 

Tel: +49 (6227) 6052-0
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: seider@lamtec.de

Redakcja techniczna

Vischer, Susanne

 

Tel: +49 (6227) 6052-0
Fax: +49 (6227) 6052-57
Mail: vischer@lamtec.de

Lipsk

Zarząd

Dr.-Ing. Winne, Olaf

Dyrekcja - Lipsk / Walldorf

Tel: +49 (34298) 4875-0
Fax: +49 (34298) 4875-99
Mail: winne@lamtec.de

Kierownictwo -zakupy

Bensch, Lars

Oficer / Kierownik Gospodarczy

Tel: +49 (34298) 4875-12
Fax: +49 (34298) 4875-99
Mail: bensch@lamtec.de

Sekretariat

Kusek, Janet

Tel: +49 (34298) 4875-0
Fax: +49 (34298) 4875-99
Mail: kusek@lamtec.de